Revolution ir R-Sky aitvarai 

Su didžiausiu malonumu po didelės taurės šampano skelbiu žinią, kad kompanijų REVOLUTION ir R-SKY aitvarai pakeliui į Lietuvą. Man didelė garbė ir pripažinimas Lietuvai, kaip augančiai sportinių aitvarų šaliai.

REVOLUTION - keturstropiai aitvarai, sukurti prieš 20 metų ir iki šios dienos tobulinami Joe Hadzicki ir jo komandos. Patentuoti visame pasaulyje ir nepripažįstantys jokių kopijų (žinomas vienintelis Kinijos gamyklos ALBATROSS nesėkmingas bandymas). Tikslūs, greiti, kito smegenų pusrutulio valdomi nei dvistropiai. Per dvidešimt metų pateko į sportinių aitvarų varžybas ir išpopuliarėjo tiek, kad dabar privaloma Rev aitvarą turėti kiekvienam aitvarų pilotui savajame kite bag'e.

R-SKY - paminėsiu tik tiek, kad su aitvaru NIRVANA skrenda Italijos ir Prancūzijos precizikos varžybų nugalėtojai 2006 - 2008 metų. Naujas ir labai įdomus jų projektas BIRD'X. Tai vienastropis aitvaras, kai nėra vėjo arba uždarose patalpose. Šiais metais kompanija R-Sky ištiesė ranka pradedantiesiems - WAO ir INITIAL. Šiuo metu vedu derybas su R-Sky komanda, dėl pasirodymų kitų metų Taptautiniame Aitvarų Festivalyje (2009 rugsėjo 25 - 28 d.). Tikiu, kad juos pamatysite ir Jūs.

 

OM

Jurgis