Pakeisti šrifto dydį

Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 23   [ 35 pranešimai(ų) ]
Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Aitvaras naujokui
StandartinėParašytas: 2009.09.20 12:02 
Vartotojo avataras

Sveiki,
Esu naujokas aitvaru pasaulyje ir noreciau isigyti koki aitvariuka kuriam galeciau pradzioj skirti apie 500lt. Noretusi tokio, kad butu galima skristi ir prie labai silpno vejuko ir esant siek tiek stipresniam :) Kokio tipo aitvaro noriu tai ir pats nezinau nes esu dar zalias ir nieko nesuprantu. Geriausiai butu toks "all round" aitvariukas jei tokiu yra, nes kaip sakoma kas tinka viskam netinka niekam :) Patirties tai galima sakyt neturiu jokios :) Pries kelias dienas atsisiunciau kazkoki "made in china" super aitvara ir kelis kart iskeles buvau, bet kadangi vejas buvo silpnas tai as ji daugiau trankiau i zeme nei skraidziau :) Gal galetumete patarti koks aitvariuka isigyti? o gal kas turite koki i kampa numesta ir apdulkejusi kuriuo nebesinaudojate ir norite parduoti? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.09.20 20:56 
Vartotojo avataras

viewtopic.php?f=23&t=355
LENGVAM VEJUI

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.09.20 21:09 
Vartotojo avataras

Arvydo siulymas manau yra geras, bet jam reiktu turet siek tiek praktikos su veju :) kad galetum megautis.... :P
paciai pradziai, pazinciai su veju imciau paprastesni ir atsparesni traukos desniui :lol: siulyciau HQ arba Prism Kites firmos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.09.20 22:22 
Vartotojo avataras

va tame ir esme kad neturiu as tos patirties :) nesvarbu koki aitvara nusipirksiu vistiek prasysiu kieno nors is cia pagalbos :roll: zinoma atsidekodamas pavaisinciau aluciu ar sidru ar kuom stipresniu :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.02.04 21:38 
Vartotojo avataras

Sveiki
Aš su tokiom pačiom problemom. Pirmo aitvaro pirkimas. Siaurinam pasirinkima: KAINA - manau iki 300Lt kaip naujokui. Norėtūsi Atelier Cesium Access bet žmonos žvilgsnis pasakius kaina, nuleido mane ant žemės :)
STILIUS - manau iki triukų man toli ir ekstremaliu pojūčių iš tempenčio aitvaro aš turbūt kolkas neieškau. Lieka greitis arba tikslumas (turbūt reiktų sakyti precizika, dažniau vartojamas apibūdinimas tarp jūsų)
VĖJAS - kogero už šia kaina nenupirksi aitvaro silpnam vėjui, tačiau būtu įdomu
sužinoti kuriuos aitvarus dažniau skraidinat, ta prasme Lietuvoje koks vėjas dažniau vyrauja? (Pajūrio neskaičiuokim)
PARDAVĖJAS - pirksiu Lietuvoje, nes neteko dar siustis prekių iš svetur (gal kada su kuo ir susikuperuosiu), beto aitvaro reiktų iki Vasario 13d. Nes geresnės progos pirmam skrydžiui su tiek kompetetingu mokytojų nederėtų praleisti :)
PATVARUMAS - kažkodėl neteikiu tam pirmenybės ir tikrai ne todėl kad pasitikiu savo jėgomis.
GALIMI VARIANTAI - Skaičiau apie visus pigesnius aitvarus, kurių aprašymus radau lietuvių kalba (prisipažinsių patingėjau ieškoti užsieno saituose) Bolero Salsa Genesis Jive... Tik nieko nežinau apie R-Sky Wao? Gal papasakosit žaliam?
Ir žinoma dėkingas iš anksto!

p.s nėra pas jus merfio dėsnių? pvz: Kuo brangesni aitvara nusiperki, tuo ilgiau reikia laukti tinkamo oro jam išmeginti :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.02.04 22:33 
Vartotojo avataras

Sveikas

Is tavo isvardintu pradedantiems ko gero rinkciausi jive. Ne vienas cia pas mus ji isbandes ir visai pasiteisina. Be to pats sakei kad patvarumas nesvarbus :D
O realiai turiu deveta l'Atelier Cesium Access viewtopic.php?f=23&t=669
Manau galeciau uz kokius 250 pristatyt tau vasario 13-ai, tik perspektyvoje reiktu pamastyti kaip sutvarkysi jo pazeidimus. Ten kur nuotraukose matosi klijuoti juodi plotai, buvo bandymas tvirtai pridengti mylar medziagos itrukimus (juoda juosta gerokai tvirtesne nei skaidri), taciau paaiskejo kad si juosta ne itin lipni ir tiesiog atsiklijuoja. Aitvaras visdar skrenda, taciau itrukimai turi tendencija plestis...
Idealiu atveju reiktu imt mylar'o (ar tik mixas neturetu jau atsisiuntes, a?) ir guldyt aitvariuka po siuvimo masina. Tada tikrai trukimai neplystu toliau. O gal pats kazka gudresnio ir genialesnio sugalvosi...
Aitvariukstis tiek kainos, tiek dydzio, tiek elgesio ore prasme jau yra tarpinis tarp pradedanciuju ir profesionaliu, gan staigus ir preciziskas, kai kurie triukai jam igimti, su kitais daugiau vargo.
Soniniai vamzdziai man rodos nesiardo, tad uzima nemazai vietos supakuotas, bet yra tvirtesnis ir lengvesnis nei galetu buti :)
Zodziu...jei domina - kontaktai prie skelbimo. Klausimai irgi per kontaktus arba tiesiai cia...
Iki
Sekmes

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.02.04 23:03 
Site Admin
Vartotojo avataras

Taisyklė perkantant aitvarą yra viena - kuo brangesnis, tuo ilgiau skrisite su juo. Tai reiškia, kad kuo aitvaras pigesnis, tuo mažiau galimybių triukus daryti jis turi ir tuo greičiau pradėsite dairytis naujo brangesnio.
Triukus paprastai pradedantieji mėgina ties trečiu kartu arba maždaug ties penkta valanda skraidymo (žinoma yra ir retų išimčių). Kuo aitvaras pigesnis tuo su juo sunkiau padaryti triuką man, o jau nekalbu apie mokymasi juo pradedančiojo.
Taip, pradžioje sunku nuspręsti ar brangus aitvaras reikalingas - ar daug skraidysiu, ar nestovės kampe, ar šeima supras ir taip toliau ir panašiai. Šiam pasibandymui mėginkite maximinį už penkiolika pinigų. Tik įsiminkite - jie taip baisiai ir nekokybiškai skrenda, jie taip dažnai lūžta, kad tikėtina jog daugiau niekados nenorėsite paimti jokio aitvaro į rankas :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.02.05 1:34 
Vartotojo avataras

del kainos ir skrydzio laukimo tu giliai klysti
R-SKy WAO labai inoringas oro salygom.l greitas ir l mazas
tricinasi neblogai bet reakcilios ir l greitos reikia
po jiojio pabalnojes realiai gera aitvara atrodys kad valdai AIRbusa kokytai :twisted:
P.S.jiau koky trecdaly kainos detalem pasejiau..-tj ir rodiklis/NETAUPYK SHITOJ VIETOJ :twisted:

skype/veidaknygė- zubitto

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.02.05 11:43 
Vartotojo avataras

Mano pirmas bandytas aitvaras buvo HQ Salsa. Greitokas toks daikciukas :)
O pirmas isigytas HQ Jive, kuriuo as labai patenkintas buvau. Pasiule Jurgis sita ir kainavo 300. Skraidziau gal puse metu ir uzsireike geresnio. O Jive sulauzes buvau 3 kartus (aisq visi per ziopla galva ir nezinojima. 1. Blogai sustatyti vamzdeliai. 2. Uzsipyne stropa uz sparno ir per stipriai partaukiau ir trecias pats linksmiausias...veziau su dviraciu ir ilindo i priekini rata :roll: ) Bet sutvarkytas ir skrenda kaip nieko nebutu buve.Brolis dabar bando pazaboti.
Apie wao galiu pasakyt kad nesijaucia tempimo isvis, kaip ir kitehaus Drop palyginus su Jive. Man tas nepatiko.
Sekmes pasirenkant savo paukstuka :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.02.05 17:00 
Vartotojo avataras

viewtopic.php?f=23&t=795
As pradejau su situo aitvaru.kaip naujokui-is tiesu geras.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.02.11 0:50 

Atskraides ant Kauno mariu vasario 13 d, parduosiu Overi. Kaina tik 295 lt. Gundomes.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010.02.11 1:20 
Vartotojo avataras

:lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012.08.05 22:59 

Sveiki, esu naujoke aitvaru pasaulyje ir jei ne draugo gimtadienis, tai tikriausiai cia manes nebutu. Reikalas tas, kad sugalvojau padovanoti jam aitvara ir susiduriau su problema, kad ju tiek ivairiu yra ir nebus taip viskas paprasta, kaip as maniau :shock: Pasiskaitinejau sen bei ten ir pradziai nusprendziau nebrangu pirkti, Yukon R2F invento, rytoj siuntini gausiu. Norejau jusu nuomones paklausti ar sis aitvaras naujokui yra geras sprendimas, nei jis nei as niekada aitvaro nelaikem rankose, dabar pradejau nervuotis :( kad neiskelsim, nesusitvarkysim su juo, gal ka patartut. Gyvenu Vokietijoje, galimybes pas ka pasiklausti ar pasimokinti neturiu. Labai didelis aciu is anksto :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012.08.06 10:15 
Site Admin
Vartotojo avataras

Labas, Inga,

sunku patarti, kai yra tik abejonės. Patarsime, kai pirmą kartą pabandysi ir kažkas nesigaus arba gausis kitaip nei matei filmukuose.

Dėl aitvaro - normalus aitvaras pradėti, gal kiek daugiau vėjo jam reikia.

Ieškokite geros pievos (didelės pievos) ir bandykite skristi. Butinai parašykite kaip sekėsi

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012.08.06 12:55 
Vartotojo avataras

"...Ieškokite geros pievos (didelės pievos) ir..."
Teisus Jurgis! Tik būtina prisimint apie erkes pievose, žolėje. Reikalingi tinkami rūbai, nes su Laimo liga ar encefalitu- ne juokai!

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 23   [ 35 pranešimai(ų) ]
Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume