Pakeisti šrifto dydį

Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 22   [ 19 pranešimai(ų) ]
Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: RC aitvarai
StandartinėParašytas: 2009.08.15 2:45 
Vartotojo avataras

baisiai..begalo..sudomino rc air kites ;)
labai noreciau toki daikciuka susikonstuot..Rokai, kadangi jau turit siokios tokios patirties su jais :) gal ja pasidalintumet ? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.08.16 22:47 
Site Admin
Vartotojo avataras

Jau buvau vieną pasidaręs. Deja, dėl techninių nesklandumų nukrito ir sulūžo korpusas. Kol kas kito nedariau, bet mielai pakonsultuosiu. Kuom galiu būt naudingas?

This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.08.17 11:19 
Vartotojo avataras

mane domina visos smuklmenos.
Kokios panaudotos medžiagos bei įranga, koki modeli gaminote, kiek +/- atsieina pinigo gaminantis, iš kur užsisakineti medžagas ir t.t.
o jei dar paprasciau..gal pagamintumet dar viena egzemploriu.. man :) labai norisi isbandyti si skraidanti reikala :) orginalus pakankamai brangiai kainuoja, is eBaju ir pan. - rizika atsisiusti nekokybiska daikta, tad ir domina vietoje susikonstuoti

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009.08.18 1:48 
Site Admin
Vartotojo avataras

pushimishi rašė:
Kokios panaudotos medžiagos bei įranga

Yra du variantai. Pirmas variantas - tai kas yra mano pateiktose nuotraukose. Šie modeliai yra gaminami iš tokių pačių medžiagų, kaip ir aitvarai:
- "Ripstop" nailonas;
- Anglies vamzdeliai.
Kitas variantas (kurį aš dariau) - depronas. Tai yra tam tikra putplasčio (liaudiškai - jūros putos) atmaina. Pavyzdys - iš tokios medžiagos dažnai būna padaryti indeliai, į kuriuos dedamas maistas (pvz. prekybos centruose, išsinešimui). Tai toks putplastis, kuris palyginti su įprastu (sudarytu iš daug "birbuliukų") yra vientisas. Kur gauti? Senukuose ir panašiose kontorose parduodamas kaip kažkokia grindų izoliacija. Tinkamiausias - 3mm storio.

Iš deprono daryti yra paprasčiau, tačiau pats modelis gaunasi mažiau atsparus smūgiams. Deproną aptraukus lipnia plėvelė (su kuria dėžes užklijuoja) atsparumas labai padidėja, bet vistiek neprilygsta pirmam variantui. Iš kitos pusės, pirmas variantas yra brangesnis, o žaliavų pasiūla Lietuvoje yra skurdoka.

pushimishi rašė:
koki modeli gaminote

Iš akies pagal nuotraukas.

pushimishi rašė:
kiek +/- atsieina pinigo gaminantis

Depronas kainuoja kapeikas. Darbas ir laikas - neįkainojamas. O kas lieka, t.y. visa elektronika - nuo ~400Lt. Čia kalba apie pilną kompletą - radijo valdymo įranga, variklis, akumuliatorius, pakrovėjas ir t.t. Be LED'ų, kurie sąlyginai nebrangūs.
pushimishi rašė:
iš kur užsisakineti medžagas ir t.t.

Valdymas - iš kiniečių. Anglis - vietoje. Nailonas - greičiausiais iš užsienio.
pushimishi rašė:
o jei dar paprasciau..gal pagamintumet dar viena egzemploriu.. man :) labai norisi isbandyti si skraidanti reikala :) orginalus pakankamai brangiai kainuoja, is eBaju ir pan. - rizika atsisiusti nekokybiska daikta, tad ir domina vietoje susikonstuoti

Aš asmeniškai nepagaminsiu, bet galiu visapusiškai prakonsultuoti ;)

This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 22   [ 19 pranešimai(ų) ]
Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume